Thursday, 22 March 2018 11:25

У Житомирській області Максим Шкіль привітав особливих дітей із зимовими святами Featured


Цьогоріч представники благодійного фонду « Разом до майбутнього» привітали із зимовими святами малюків одразу трьох закладів: Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім», Житомирської обласної організації УТОГ та Денишівського навчально-реабілітаційного центру.

Малюки, спілкуючись з гостями, з задоволенням смакували солодощами та фруктами, одразу розпакували розвиваючі ігри та залучили дорослих до свого світу – світу дитинства. Залюбки демонстрували знання віршів, пісень.

«Головне для наших дітей навіть не подарунки, хоча, звісно, усі вони люблять цукерки, а особисте спілкування. І ми дуже раді, що є небайдужі люди, які знаходять час і мають бажання поспілкуватися з нашими вихованцями. Ми називаємо таких людей не опікунами, а друзями й завжди раді таким зустрічам!» - зазначила директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Сінько Валентина Яківна.

Радість кожного вимовленого звуку особливо відчувають діти у Денишах. Тут у стінах навчально-реабілітаційного центру вчать говорити безмовних дітей.

«Дитина має рости в любові і теплі. Матеріальні блага дитина відчуває в останню чергу, а в першу чергу увагу, любов і тепло!» - говорить засновник благодійного фонду «Разом до майбутнього» Максим Шкіль.

Теплом сердець і з цікавістю зустріли гостей малюки Житомирської обласної організації  УТОГ. Емоції малюків буди настільки щирими, що без слів можна було зрозуміти – вони трепетно чекали на новорічну казку і дива, яку їм подарували дорослі.

Благодійний фонд «Разом до майбутнього» на постійній основі реалізує шість соціальних проектів на теренах Житомирщини, спрямованих на допомогу онкохворим, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, малюкам з особливими потребами. У 2015 році понад три тисячі дітей долучилися до проектів фонду.

Прес-служба благодійного фонду «Разом до майбутнього»

Интересное