Среда, 06 Декабрь 2017 11:47

Підконтрольна Москві СК "Провідна"

Поки триває війна проти «Расєі» і найкращі сини України гинуть в Донбасу, окремі бізнесмени, підприємства, фірмочки і банки, саме цього «Расєйского» походження, продовжують заробляти на нас гроші.

Саме перейменовані та перефарбовані підприємства продовжують працювати з агресором тим чи іншим чином поліпшуючи економіку Росії.

Протягом тривалого часу Російські компанії не давали можливості розвиватися конкурентоспроможному українському бізнесу. І таку тенденцію можна помітити майже у кожній галузі. Радує тільки одне, що хоча б наші люди почали це розуміти і піднімати вказану проблематику на загал. Розпочалося все із славнозвісного банку «Сбербанк Росії», який швиденько перейменували у «Сбербанк» аби нарешті перестали трощити та поливати фарбою його вітрини.

Але ніхто не звертав уваги на наш страховий бізнес, який просто кішить окупантами. Розповідь про цю частину війни, яка ведеться з нашим народом я розпочну з славнозвісної страхової компанії з «двоголовою куркою» на гербу, я все ж таки схиляюся до курки, а не орла. Це -  ПрАт «СК Провідна». Саме ця компанія займає досить вагому нішу у цьому бізнесі.

Як мені повідомив наш інсайдер - де-юре власником  ПрАТ «СК «Провідна» є Консорціум західноєвропейских инвесторів – Нідерланди, керівником якого є громадянин Словенії – Віллем Якоб Вестерлакен. І те, що

москалі контролюють СК «Провідна», підтверджує той факт, що Віллем Якоб Вестерлакен з грудня 2007 по лютий 2009 в  року був головним управляючим директором ТОВ «ХК»Росгострах» та радником президента в «Росгострах».

До речі, за даними держорганів Нідерландів – вищевказаний консорціум був зареєстрований в м. Амстердам в 2014 р. перед глобальною оборудкою російських бізнесменів для того, що б «кинути кінці в воду». Ну і класика жанру – КОНСОРЦІУМ налічує аж одну штатну одиницю!!!ЯК?

Фактично власником є Данило Хачатуров, президент групи компаній «Росгосстрах», генеральний директор та співвласник  ТОВ «Росгосстрах». Так, саме так, і вся ця компашка ну ніяк не з Нідерландів, а саме зі столиці окупанта – Москви.

З вуст нашого інсайдера, який безпосередньо контактував з верхівкою ПрАТ «Страхова компанія «Провідна» в Україні ми дізнались, що голова правління – Ваганова Олена Олександрівна взагалі є картинкою, реально повноважень по управлінню компанією немає. Мельник Дмитро Миколайович – виконавчий директор, громадянин Росіі. Фактичний керівник. Аксенова Валентина Володимирівна – заступник виконавчого директора,  громадянка Росії. Питання є?

Крім цього, ручне керування конторкою наїздами здійснюють громадяни РФ - Карімов Азамат Хуршедович і Славський Святослав Володимирович, які і координують дії Мельника та Аксенової.

Я думаю, що всім зрозуміло на чию користь ведеться цей бізнес і куди скеровані фінансові потоки однієї з найбільших страхових компаній України.

Интересное