Вторник, 13 Март 2018 00:00

Готують швидку агресію: у Міноборони заявили про стягування військ РФ до кордонів України Избранное

Росія наростила свою військову присутність біля кордонів України, а також у тимчасово окупованому Криму.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з литовськими журналістами. Він додав, що таке посилення агресора свідчить про його намір розширити театр бойових дій за межі Донбасу, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Ми розцінюємо, що головна мета цих дій — це можливість швидко і без тривалої підготовки здійснити агресію проти України", — вважає Полторак.Також він розповів про ситуацію на лінії зіткнення у зоні АТО, назвавши її складною, однак контрольованою Збройними силами.Новини
Росія стягує на кордон з Україною техніку з символікою миротворців ООН

"Росія на території Донецької та Луганської областей проводить бойове випробування новітніх зразків озброєння, військової техніки та здійснює злагодження своїх військових підрозділів. Це для неї випробувальний полігон", — зазначив міністр.

Як повідомляв "Обозреватель", екс-командир терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що перед виборами в Росії жителі "ДНР" почують багато брехні, однак насправді Москва не має наміру будь-яким чином допомагати окупованим територіям, тому для виживання необхідно самостійно рухатися з війною вглиб України.Читайте всі новини по темі "АТО на Донбасі" на сайті "Обозреватель".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/gotuyut-shvidku-agresiyu-v-minoboroni-zayavili-pro-styaguvannya-vijsk-rf-do-kordoniv-ukraini.htm”

Интересное