Вторник, 13 Март 2018 00:00

Підвищення пенсій українцям: у Раді розповіли про проблеми Избранное

У Верховній Раді не бачать фінансових можливостей для перерахунку пенсій українцям з великим трудовим стажем.

"Коли анонсуєш якісь виплати, потрібно розуміти, яким є джерело фінансування, а про джерело фінансування ніхто не подумав", — заявила глава підкомітету парламентського комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова в коментарі "Апострофу".

Народний депутат зазначила, що в Україні знаходиться 12 млн пенсіонерів. Доплата кожному з них у розмірі 100 гривень вимагатиме збільшення державних витрат більш ніж на 1 млрд гривень.Новини
В Україні змінять механізм нарахування пенсій: що чекає громадян

"Де вони візьмуть ще гроші для тих людей, яким вони зараз обіцяють, я не знаю", — резюмувала Веселова.

Як повідомляв "Обозреватель", Міністерство соціальної політики України визнало наявність цілої низки проблем після вступу в силу пенсійної реформи. Для вирішення частини з них глава відомства Андрій Рева анонсував підготовку законодавчих змін.

Зокрема, ініціюється збільшення ролі стажу роботи в порівнянні з зарплатою при нарахуванні пенсії для українців з великою вислугою років.

Раніше керівник Інституту цивільних свобод Галина Третякова пояснила, що для кожного з працюючих українців розмір його пенсії буде розраховуватися з індивідуальної формули.Читайте всі новини по темі "Пенсійна реформа" на сайті "Обозреватель".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/pidvischennya-pensij-ukraintsyam-v-radi-rozpovili-pro-problemi.htm”

Интересное