Среда, 14 Март 2018 00:00

Медальний залік Паралімпіади-2018 на 13 березня Избранное

На Паралімпійських іграх 2018 року у Пхенчхані завершився четвертий змагальний день. За його підсумками збірна України завоювала відразу шість медалей, дві з яких виявилися золотими.

Чемпіонами Ігор стали наші біатлоністи. Тарас Радь став найкращим на дистанції 12,5 кілометрів серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату. А Оксана Шишкова здобула перемогу в індивідуальній гонці на дистанції 10 км серед спортсменів із порушенням зору.Новини
"Ми — Україна!" Віце-чемпіонка Паралімпіади-2018 присвятила медалі воїнам АТО

Завдяки цим нагородам, а також двох срібних, і двох бронзових нагород Україна займає третє місце в медальному заліку. У скарбничці "синьо-жовтих" 15 медалей — п’ять золотих, чотири срібних і шість бронзових.

Лідирують у списку США, на третьому місці розташувалися нейтральні паралімпійські атлети з Росії.МЕДАЛЬНИЙ ЗАЛІК ПАРАЛІМПІАДИ-2018

Відзначимо, що партнером паралімпійської збірної України є мобільний оператор lifecell.

Як повідомляв "Обозреватель", російські журналісти вражені українкою Оксаною Мастерс, яка завоювала п’ять медалей Паралімпіад для США.Читайте всі новини по темі "Паралімпіада-2018" на сайті "Обозреватель".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/olimpiada-2018/medalnij-zalik-paralimpiadi-2018-na-13-bereznya.htm”

Интересное