Среда, 14 Март 2018 00:00

Холостяк 8: чим на цей раз здивує українців популярне шоу Избранное

На що доведеться піти дівчатам заради завидного нареченого?
Clutch.ua повідомляє, що 16 березня на телеканалі СТБ вийде очікуваний другий випуск романтичного реаліті — шоу "Холостяк-8", в якому дівчат, які претендують на серце головного героя, співака Рождена Анусі, відправили в незвичайну подорож.

Дівчата ділилися враженнями, розповідаючи як понабирали з собою туфель і одягу. Передчували чарівну подорож. Однак геромїнь шоу чекав жахливий сюрприз: подорож в трейлерах! Довга дорога стала нестерпним жахом.

"Складні побутові умови допоможуть зрозуміти, наскільки кожна з дівчат готова до важкої сімейного життя", – пояснить таке випробування Холостяк Рожден Анусі.

У цю п’ятницю телеглядачі нарешті дізнаються, куди пропала Риму, несподівано зникла з вечірки. Творці проекту обіцяють дуже напружений тиждень, здивутися точно буде чому.

Холостяк – це популярний проект про те, як завоювати серце чоловіка і не втратити його симпатію. «Холостяк» показує, що іноді потрібно ризикувати, щоб не шкодувати про те, що не зроблено. На очах телеглядачів зароджуються перші симпатії і світлі почуття, а інколи і велика ворожнеча. На прикладі учасників романтичного реаліті «Холостяк», української версії популярного американського «The Bachelor», можна зрозуміти, що любов – це велика праця, навчання на своїх помилках, терпіння і вміння зберігати затишок.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" 9 березня, у п’ятницю, на телеканалі СТБ стартувало шоу "Холостяк". Завидним нареченим країни став Рожден Анусі — талановитий співак і композитор. Вже відомо, хто першими отримав троянди від холостяка.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/holostyak-8-chym-na-cej-raz-zdyvuye-ukrayinciv-populyarne-shou”

Интересное