Понедельник, 02 Апрель 2018 00:00

Акціонери Запорізького сталепрокатного заводу рятують оборонне підприємство Избранное

Акціонер Запорізького сталепрокатного заводу Костянтин Макаров і кредитор Анатолій Руденко рятують колись потужне підприємство радянської та української оборонки.

Це підприємство олігархія з орбіти екс-президента Кучми колись внаслідок ганебних оборудок, зокрема, напівфіктивного аукціону, спромоглася збанкрутувати.

Вирізали станки, кабелі, руйнували цехи – нищили зірку оборонки наче ворожа навала.

А колись Запорізький сталепрокатний виробляв деталі для бронетанкової техніки. Сьогодні вони аж надто потрібні українській оборонці в умовах війни на сході України.

Саме тому акціонер Макаров та відомий український правозахисник Руденко приїздять із Запоріжжя та Кривого Рогу і в численних судових слуханнях у Вищому господарському суді України доводять всю аморальність і злочинність шахрайських дій наближених пана Дубини (колишнього кучмівського віце-прем’єра), що межують із завданням шкоди обороні України.

Мабуть відчуваючи, що на злодіях «шапки горять» адвокати кучмівських пройдисвітів, не бажають, щоб їх знімали в судах журналісти та громадські активісти.

Вже кілька років поспіль боротьбу Костянтина Макарова та Анатолія Руденка у напрямку порятунку Запорізького сталепрокатного заводу висвітлює в судах журналіст, громадський активіст киянин Сергій Новіков.

Кожен крок представників руйнаторів заводу потрапляє у мережу. З часом, нащадки дізнаються про те, хто і як нищив підприємство.

За непідтвердженою інформацією, колись Гітлер під час 2 Світової війни хотів відвідати це підприємство. Вже тоді воно кувало міць радянської оборони. То хіба зараз Україні під час кривавої війни Запорізький сталепрокатний завод виявився непотрібним? Чому досі з власною позицією щодо цього підприємства не виступили відповідні чини Міністерства оборони України?

Чергові судові баталії навколо Запорізького сталепрокатного заводу у вищому господарському суді України висвітлено тут https://www.youtube.com/watch?v=CLvH9RpnhI8

Интересное