Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 03 Декабрь 2019 22:18

Рожкова заявила про переслідування сімей співробітників Нацбанку

Рожкова: Терор триває

3 грудня перша заступниця голови Нацбанку України Катерина Рожкова заявила у "Фейсбуці" про переслідування сімей співробітників НБУ.

"Не знаю, як починався сьогодні ваш день, а мій почався з того, що я не змогла відправити доньку до школи. Причина – на світанку група невідомих людей біля мого дому з гучномовцем та плакатами розбудили та перелякали доньку та сусідів, поливаючи мене та колег із НБУ брудом. Після того, як я викликала поліцію, вони пішли, залишивши плакати з образами біля мого дому", – написала Рожкова.

Вона додала, що вчора у селищі під Києвом, де живе голова НБУ Яків Смолій, акцію протесту провела група людей із гучномовцями, акустичною системою, плакатами та військовим наметом. Окрім цього, увечері в Києві в під’їзд будинку, де проживає дочка Смолія із сім’єю, намагалася потрапити знімальна група телеканала "1+1".

"Тиск на посадовців НБУ як головного подразника для деяких олігархів виходить за межі здорового глузду. Спочатку вони йшли в суди, щоб заборонити нам працювати. Не вийшло. Потім вони через підконтрольне медіа продовжували створювати нам образ "корупційного кубла", яке треба розігнати. Після цього почались замовні мітинги біля нашої роботи. Три тижні тримаємося і слухаємо образи на нашу адресу. А тепер вони прийшли до нас додому. Тобто терор продовжується. До тиску на колектив НБУ додалося особисте переслідування окремих посадовців НБУ та їхніх родин. Мені прикро, що своїми сумнівними діями вони створюють дискомфорт нашим родинам та сусідам. Але спроби нас залякати рекетирськими методами 90-х років не пройдуть", — заявила Рожкова.

Вона повідомила, що працівники НБУ будуть звертатися у правоохоронні органи.


https://www.facebook.com/ekrozhkova/posts/3321294061277010

27 листопада НБУ заявив про тиск із боку українського бізнесмена Ігоря Коломойського через "ПриватБанк".

"ПриватБанк", власником якого раніше був Коломойський, – найбільший комерційний банк в Україні – було націоналізовано 19 грудня 2016 року. Через це в Україні та за кордоном тривають судові процеси. На докапіталізацію банку держава витратила понад 155 млрд₴

У серпні 2019 року у НБУ повідомили, що в судах розглядають майже 270 справ, пов’язаних із "ПриватБанком".

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив 21 листопада, що "ПриватБанк" та кошти з нього не повинні бути повернуті попереднім акціонерам. 22 листопада Коломойський заявив, що банк повернуть йому найближчим часом.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-rozhkova-zajavila-pro-peresliduvannja-simej-spivrobitnikiv-natsbanku-1473948.html”

Интересное