Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 19 Январь 2020 14:28

У Канаді випала рекордна кількість снігу

В Канаді випала рекордна кількість снігу, внаслідок чого десятки тисяч людей залишились зачиненими всередині своїх будинків. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.


“Через бурю десятки тисяч людей залишились зачиненими всередині своїх будинків, що призвело до припинення нормального життя у більшій частині Ньюфаундленду. Коли вітер та снігопад почав стихати, люди від Гамбо до Трепассі здригались, відкриваючи свої двері після снігових заметів, які повністю загородили зовнішній світ”, — повідомили у ЗМІ.


На дорогах міст працюють снігоприбиральні машини, щоб не допустити аварійних ситуацій, оскільки зберігається надзвичайний стан. Прибирання 75 сантиметрів снігу займе певний час.


“Деякі мешканці Авалону (півострів в Канаді, — ред.), знайшли спосіб боротись зі снігом, який сягає 274-304 сантиметрів і блокував їхні двері”, — йдеться у повідомленні.


Вказано, що вони прокладали тунелі, тупотіли і намагались отримати достатньо засобів для розчищення снігу. Канадці залишались дома, грали в настільні ігри, використовували лижі, щоб добратись на роботу, відкопували машини, а також катались на сноубордах. Через глибину снігу катання було ускладнене. Про це вони повідомляли на спеціальній телефонній лінії.


Нагадаймо, у Саудівській Аравії випав сніг.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-kanadi-vypada-rekordna-kilkist-snigu.html”

Интересное