Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 12 Февраль 2020 22:00

Кількість заражених коронавірусом на лайнері зросла до 174


Станом на вівторок, 11 лютого, коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess заразилися ще 39 осіб, включаючи одного члена екіпажу, повідомляє Reuters. Загальна кількість інфікованих на кораблі становить 174 людини.

Об этом сообщает Руспрес

Через карантин заблокованими на борту опинилися 3711 людей: 2666 пасажирів і 1045 членів екіпажу, громадяни 57 країн. Зокрема, 25 українців, які є членами екіпажу.

Посольство України в Японії підтримує контакт з усіма українцями на борту Dimond Princess, після повернення на батьківщину за ними буде встановлено медико-санітарне спостереження.

Лайнер стоїть на рейді в акваторії Йокогами (Японія), на його борту оголошено карантин, він триватиме 14 днів (з 4 лютого). За попередніми даними, пасажири й екіпаж заразилися від 80-річного туриста з Китаю, він зійшов на берег у Гонконзі 1 лютого.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавіруса 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров’я.

Влада КНР ввела жорсткий карантин у Вухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю призупинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція ZN.UA зібрала найважливішу інформацію, пов’язану з небезпечним захворюванням.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kilkist-zarazhenih-koronavirusom-na-layneri-zrosla-do-174-338308_.html”

Интересное