Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 02 Июль 2020 16:19

Перші виплати муніципальної доплати вінничани почнуть отримувати вже з середини липняЗ 20 липня у Вінниці в рамках антикризової програми “Вінничани важливі” почнуть здійснювати виплати щомісячної муніципальної доплати малозабезпеченим жителям міста. Про це повідомив на власній сторінці у Facebook міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Об этом сообщает Москов постскриптум“У кризу ми повинні підтримати людей, які мають мінімальні пенсії і яким бракує на ліки чи продукти. Щомісячні муніципальні доплати передбачені до кінця року. Це пріоритетний напрямок нашої антикризової програми “Вінничани важливі”. З бюджету громади виділили 24 млн₴Працівники департаменту соціальної політики працюють над тим, щоб усі мешканці, які мають право на цю доплату, отримали її вчасно й у зручний для себе спосіб.Уже повідомлено понад 12 тисяч вінничан, які мають право на допомогу. Прийнято більш як 9 тисяч заяв. Оформлення продовжується. Ті люди, хто це зробить у липні, отримають доплату у серпні – одразу за два місяці”, – йдеться у повідомлені.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/pershi-viplati-municipalnoї-doplati-vinnichani-pochnut-otrimuvati-vzhe-z-seredini-lipnya/”

Интересное