Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Четверг, 02 Июль 2020 23:34

Мер Коломиї повідомив, що у нього виявили COVID-19

Слюзар повідомив, що коронавірус виявили в одного з його заступників

2 липня мер Коломиї Івано-Франківської області Ігор Слюзар повідомив у Facebook, що у нього виявили коронавірусну інфекцію.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Сьогодні отримав результат ПЛР-тесту. У мене виявили COVID-19. Жодних симптомів наразі. Самопочуття добре. В одного із заступників міського голови також підтвердився коронавірус. Ми із сім’ями йдемо на самоізоляцію на два тижні. Найближче коло контактних осіб також пройде тестування", – написав він.

Мер вважає, що "рано чи пізно кожному доведеться перехворіти на COVID-19".

"Хотілося б відтягнути цей момент до часу, коли будуть вакцини і спеціальні ліки", – зазначив Слюзар.

Він закликав користувачів соцмережі берегти себе, піклуватися про свій імунітет і дотримуватися елементарних правил безпеки.

Слюзар також опублікував результат ПЛР-тесту, зробленого лабораторією в Івано-Франківську.


https://www.facebook.com/igorsliuzar/posts/1135085003530358

З 11 травня в Україні почали пом’якшувати карантинні обмеження, введені в березні у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції. 20 травня Кабмін ввів так званий адаптивний карантин: регіональна влада дістала право послаблювати обмежувальні заходи за умови відповідності трьом критеріям.

Протягом останньої доби в Україні коронавірус підтвердили ще у 889 осіб. Загальна кількість підтверджених випадків інфікування у країні станом на ранок 2 липня становила 45 887, від COVID-19 померли 1185 осіб.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-mer-kolomiji-povidomiv-shcho-u-nogo-vijavili-covid-19-1507542.html”

Интересное