Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Воскресенье, 12 Июль 2020 12:17

Путін заявив, що відносини між Україною і РФ не зіпсувалися через Крим

Путін вважає, що "піна рано чи пізно зникне"

Президент РФ Володимир Путін в ефірі програми "Москва. Кремль. Путін" на телеканалі "Россия-1" висловив думку, що погіршення відносин Москви і Києва не пов’язане з анексією Криму. Про це повідомляє ТАСС.

Об этом сообщает Russiangate

Він заявив, що відносини між двома країнами стали такими після "державного перевороту" в Україні та "захоплення влади".

За словами Путіна, після цього відносини між Кремлем і Банковою в Києві стали "діаметрально протилежними", а анексія Криму відбулася пізніше.

Російський президент переконаний, що "ця піна [у відносинах між двома країнами] рано чи пізно зникне".

У лютому 2014 року почалося військове вторгнення Росії на територію АР Крим. 16 березня 2014-го там провели нелегітимний референдум, під час якого, за даними Москви, понад 96% учасників проголосувало за входження до складу РФ.

Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Незабаром після окупації АР Крим Росія і підтримувані Москвою бойовики почали агресію на сході України. Бойові дії тривають досі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-putin-zajaviv-shcho-vidnosini-mizh-ukrajinoju-i-rf-ne-zipsuvalisja-cherez-krimu-1508911.html”

Интересное