Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Среда, 15 Июль 2020 20:34

До комітету ВР внесли постанову про призначення нового глави НБУНа розгляд фінансового комітету Верховної ради внесли постанову про призначення нового глави Національного банку. Новим главою НБУ пропонують призначити Кирила Шевченка.

Об этом сообщает Руспрес


Про це у Facebook написав перший заступник голови фінансового комітету Ярослав Железняк.


За його словами, засідання призначено на 9 ранку 16 липня.


В банківській сфері з 1994 року, де працював в “Українському кредитному банку” (зараз А-Банк), в банку “Фінанси та Кредит”. Після очолював Державну іпотечну установу. Також в 2009 році кілька місяців був радником прем’єра Юлії Тимошенко.


Нагадаємо, колишній глава НБУ Яків Смолій подав у відставку 1 липня. Він заявив, що таке рішення пов’язане з систематичним політичним тиском. 3 липня Верховна рада відправила Смолія у відставку. При цьому у Зеленського заявили, що на Смолія не чинилося ніякого політичного тиску.


Як повідомлялось, президент Володимир Зеленський 16 липня на засіданні фракції “Слуга народу” повинен представити нового голову НБУ.


Зазначимо, Шевченко займає посаду голови правління “Укргазбанку” з травня 2015 року. До цього обіймав посаду першого заступника та виконавчого обов’язки голови правління. У 2012-2014 роках був радником керівника “Ощадбанку”.
Джерело статті: “https://cometa.news/do-komitetu-vr-vnesli-postanovu-pro-priznachennja-novogo-glavi-nbu/”

Интересное