Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 21 Июль 2020 20:21

У Луцьку звільнили 13 заручників та затримали терористаСБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників та затримали терориста.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це йдеться у повідомленні СБУ.


“Співробітники Центру спеціальних операцій “А” СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус “Берестечко – Краснилівка” з пасажирами”, – йдеться у повідомленні.


Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації “Бумеран” правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропагував екстремістські погляди.


Наразі всі заручники звільнені, постраждалих немає.


“Дякую кожному співробітнику Центру “А” та Антитерористичного центру СБУ, усім правоохоронцям за оперативне реагування і взаємодію. Ваші професійні дії врятували 13 життів. Люди в безпеці і це – найголовніше”, – зазначив голова СБУ Іван Баканов.


Він нагадав, що за перше півріччя 2020 року Служба безпеки вже попередила 3 теракти. Тож СБУ приділяє особливу увагу боротьбі з тероризмом.


“На жаль, це реальність, в якій сьогодні живе наша країна. Вона зумовлена різними факторами, у тому числі й подіями на сході та впливом Російської Федерації на ситуацію в Україні. Однак ми робимо все можливе, аби системно протидіяти будь-яким проявам тероризму. Це один із головних напрямів діяльності СБУ, і він буде тільки посилюватися. Кожен громадянин України має почуватися в безпеці й без страху пересуватися вулицями міст та населених пунктів”, – додав Баканов.


Голова СБУ високо оцінив координацію абсолютно всіх задіяних силових структур держави при звільненні заручників.


Джерело статті: “https://cometa.news/u-lucku-zvilnili-13-zaruchnikiv-ta-zatrimali-terorista/”

Интересное