Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Вторник, 29 Сентябрь 2020 19:08

Геращенко вимагає негайно звільнити Фокіна із ТКГ

Фокін відомий своїми неоднозначними заявами щодо російсько-української війни

29 вересня заступник голови української делегації у тристоронній контактній групі з урегулювання конфлікту на Донбасі (ТКГ) Вітольд Фокін на засіданні комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування заявив про те, що не бачить підтверджень того, що між Росією та Україною триває війна.

Об этом сообщает DEDAL

На цю заяву відреагував заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Вітольд Фокін сьогодні: "Жодного підтвердження того, що на Донбасі йде війна між Росією та Україною, я поки що не бачу". Звільнення з мінської контактної групи, і негайно!" – написав він на своїй сторінці у Facebook.


https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/3348398618580295

У серпні 87-річний Фокін став першим заступником голови української делегації у ТКГ.

В інтерв’ю виданню "Страна", опублікованому 30 серпня, Фокін заявив, що виступає за загальну амністію й особливий статус для всього Донбасу.

Цю заяву розкритикували колишні та нинішні представники української влади. Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов вважає, що такі заяви свідчать про перехід довіреної особи президента на бік країни-агресора. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав, що заява Фокіна провокаційна і не відповідає національним інтересам України.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак зазначив, що це була особиста думка Фокіна, а не всієї української делегації на переговорах у Мінську.

Після критики Фокін сказав, що "якщо прихильники війни скаженіють", отже, його слова "потрапили туди, куди треба".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/gerashchenko-zazhadav-negajno-zvilniti-fokina-z-tkg-1520707.html”

Интересное