Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Пятница, 02 Октябрь 2020 19:47

Великобританія розширила санкції за будівництво Керченського мосту

Міст через Керченську протоку почали будувати після анексії українського Криму

Великобританія вслід за Європейським союзом розширила санкції проти Росії за будівництво Керченського мосту в анексований Крим. Про це йдеться на сайті міністерства фінансів Великобританії.

Об этом сообщает THE Лядов

Великобританія занесла до списку санкцій чотири компанії: "Ленпромтранспроект", "Дирекцию по строительству железной дороги Беркакит – Томмот – Якутск", "Крымскую железную дорогу" та "Крымскую первую страховую компанию".

Також запровадили санкції і проти гендиректора оператора залізничних перевезень в окупований Крим "Гранд Сервис Экспресс" Олександра Ганова і заступника гендиректора з інфраструктурних проєктів компанії "Стройгазмонтаж" Леоніда Риженькіна.

1 жовтня ЄС доповнив список санкцій щодо осіб та організацій, які причетні до будівництва Кримського мосту.

Міст через Керченську протоку почали будувати після анексії українського Криму. Його відкрили у травні 2018 року. Українська влада назвала міст, який з’єднав окупований півострів і Краснодарський край Росії, загрозою національній безпеці.

Євросоюз 30 липня 2018 року ввів санкції проти російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/velikobritanija-rozshirila-sanktsiji-za-budivnitstvo-kerchenskogo-mosta-1521270.html”

Интересное