Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Суббота, 31 Октябрь 2020 05:25

Вчені знайшли справжню причину екземи

Десятирічне дослідження виявило фактор, що виробляється звичайними видами шкірних бактерій, який викликає екзему, – це прорив у розумінні цього стану.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Виявлення відсутньої ланки міжнародною групою під керівництвом вчених Манчестерського університету може призвести до нових методів лікування іноді виснажливого стану шкіри, від якого страждають від 20 до 30% дітей.

Провідні дослідники доктор Пітер Аркрайт і доктор Джоанн Пеннок, ідентифікують “другий імуноглобулін – зв’язуючий білок” – або “Sbi” – як унікальний тригер екземи, викликаний золотистим стафілококом, також відомим як золотий стафілокок.

У статті, опублікованій в престижному журналі “Journal of Allergy and Clinical Immunology”, вони показують, що цей вид бактерій унікальний у виробництві Sbi, який викликає алергічне запалення на шкірі.

Дослідження вперше визначає Sbi як молекулу, яка викликає швидке вивільнення інтерлейкіну-33, ключового компонента імунної відповіді при дитячій екземі.

“Наше дослідження поза всякими сумнівами показує, що Sbi є основним збудником інфекції, що викликає екзему, і це неймовірно цікаво. Тепер наша мета-дізнатися більше про Sbi, щоб закласти основу для майбутнього лікування нестероїдами.”,- сказав доктор Аркрайт, який також є консультантом з дитячої алергії та імунології в Королівській дитячій лікарні Манчестера, що входить до Фонду Manchester NHS Foundation Trust.

: ukrhealth.net

Підпишіться на групу «СВІДОК» у Facebook

Більше актуальних новин дивіться в програмі “Свідок” на телеканалі НТН по буднях – 8.30, 12.30, 16.30, 19.00, 23.15, і щосуботи о 19.00.Джерело статті: “http://povin.com.ua/312371-31-10.html”

Интересное