Среда, 14 Февраль 2018 00:00

"Суддя в норковій мантії" показав свої машину, годинник і телефон

"Суддя в норковій мантії" показав свої машину, годинник і телефон
"Суддя в норковій мантії" показав свої машину, годинник і телефон

Чоловік досить своєрідно відповів на питання про хабарі.

Суддя Олександр Ковригін з гумором сприйняв популярність у соцмережах, котру забезпечила йому фотографія в хутряній мантії. Її військовий прокурор сприйняв за норкову, тому й оприлюднив світлину з іронічним коментарем, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер іронічно коментує ситуацію вже сам суддя. "Наші артисти, щоби їх пропарили, платять гроші. А у мене це якось вийшло спонтанно і безкоштовно", — каже Ковригін. "Я замовив собі, бо це зручно. Бачите: накинув, не треба якось одягати, не треба застібати. Накинув і пішов", — пояснює суддя з містечка Чугуїв на Харківщині. Накидку він називає буркою та присягається, що зробив її задешево зі штучного хутра. Носить уже чотири роки, бо всім працівникам суду треба взимку по холоду час від часу переходити із корпусу в корпус. Колеги зізнаються, що спершу зі сміхом сприймали такий одяг, а потім звикли.

У місцевому ательє підтверджують, що пошили бурку на замовлення і обійшлася вона всього у 300 гривень.

"Це виріб зі штучного хутра. Воно виглядає, як натуральне, але ззаду видно, що це штучне хутро. Просто виглядає навіть красиво", — каже працівниця ательє Оксана Пушкарська. Сам суддя охоче демонструє інші атрибути свого гардеробу – костюм, годинник, телефон проходять випробування прискіпливим оком журналістів. Усі речі придбані в межах офіційних доходів, запевняє Ковригін. Зараз вони трохи більше 16 тис. гривень на місяць.

"Ось моя машина – Toyota Avensis 2000 року. На ній я їжджу вже 15 років", — каже він. Але про корупцію суддя говорить оригінально.

"Якщо я скажу так, давали і я взяв, то скажуть – дурень. Скажу ні – бреше. Тому я хочу залишити це на совісті людей, котрі говорять про мене", — пояснив працівник Феміди.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/131981-suddja_v_norkovij_mantiji_pokazav_svoji_mashinu_godinnik_i_telefon”

Интересное