Четверг, 07 Декабрь 2017 12:09

Руслан Сольвар відзначив продуктивний початок пленарного тижня у ВР


Початок пленарного тижня, попри все, був продуктивним та результативним. Таку думку висловив народний депутат Верховної Ради України Руслан Сольвар. Так, 5 грудня українські депутати прийняли важливі для країни законопроекти.
«Із важливих законопроектів, проголосованих 5 грудня варто відзначити ЗУ «Про приєднання України до Статуту Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA)»», - зазначає нардеп Руслан Сольвар.
За цей законопроект проголосували 254 депутати. Відтепер Україна буде входити до членства провідного міжнародного агентства IRENA. Тобто, Україна виходить на міжнародну арену відновлюваної енергетики, зможе залучати досвід, інвестиції й інновації впливових країн у свої «зелені» проекти, що зменшить енергозалежность нашої країни.
«Якщо хтось думає, що ця галузь в Україні не розвивається, дуже помиляється, - зауважує депутат Руслан Сольвар. - Тільки у першому півріччі цього року побудовано 79 нових об'єктів відновлюваної енергетики, у які інвестовано понад 210 мільйонів євро».
За словами народного депутата, членство України в Агентстві IRENA дає можливість подавати заявки на отримання пільгових кредитів. На це у бюджеті фонду передбачено 350 мільйонів доларів.
«Більше того, у нас з`явиться реальна можливість з допомогою експертів покращити нормативно-правову базу у галузі відновлюваної енергетики», - каже Руслан Сольвар.
Також у вівторок у першому читанні Верховною Радою було прийнято законопроект №6109, яким фактично зрівняно права жінок і чоловіків у лавах Збройних Сил України й інших військових формуваннях. Цей законопроект підтримали 230 депутатів.
Згідно із прийнятим законопроектом, усувається ряд дискримінаційних положень нині діючого законодавства. Наприклад, звільнення в запас, укладення контракту для проходження військової служби тощо.
«Вважаю це рішення правильним, бо більш ніж за три роки війни жінки нарівні з чоловіками довели свій професіоналізм і готовність захищати Україну», - висловив свою думку Руслан Сольвар.

ФОТО https://www.facebook.com/solvar.com.ua/posts/959318977553456

Интересное