Понедельник, 02 Апрель 2018 00:00

Політолог Бала розповів, чиї слова йому дуже нагадують заяви Савченко Избранное


Чим менше ми звертатимемо уваги на заяви політичного характеру Надії Савченко, тим менше буде наслідків від цих заяв. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів Директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

На думку нашого співрозмовника, Надія Савченко — випадкова людина в політиці, а такі люди лише спричиняють велику шкоду.

«Політика це є професія, і щоб чогось добитися, треба розуміти, що це таке, і мати відповідний досвід. Ані першого, ані другого в неї нема. Тому її заяви носять декларативний, деколи епатажний характер. Тому якщо серйозно на це реагувати, треба дуже багато вигадувати різних пояснень, чому і як вона це робить. Цього немає сенсу робити, бо це говорить про непідготовленість людини», — каже експерт.

За словами політолога, після полону Савченко мала дуже непогану підтримку людей, і фактично за два роки вона зійшла фактично до нуля.

«Зараз ці заяви, на мою думку, більше нагадують спроби тих українських народних депутатів, які, коли до них є якісь претензії, кажуть про політичні переслідування. І хочу повторити свою думку: чим менше ми звертатимемо уваги на заяви політичного характеру Надії Савченко, тим менше буде наслідків від цих заяв. А стосовно того, що вона звинувачується в достатньо серйозних і важких речах, це вже питання до суду, до прокурорів і спецслужб, чи зможуть вони це довести, чи ні», — констатує Віталій Бала.


Джерело статті: “http://from-ua.com/news/439523-politolog-bala-rozpoviv-chii-slova-iomu-duzhe-nagaduyut-zayavi-savchenko.html”

Интересное