Понедельник, 13 Ноябрь 2017 06:36

Депутат Сольвар допоміг з ремонтом приміщень Фастівського будинку культури

Народний депутат України Руслан Сольвар виділив кошти на проведення ремонту приміщень у Фастівському будинку культури. Зокрема, було відремонтовано хореографічний зал, роздягалку та туалет, якими користуються вихованці колективів. Наприклад, зразковий вокально-хореографічний ансамбль міста Фастів «Калиновий віночок». Керівники, учні та їхні батьки висловили щиру подяку депутату за допомогу.

Так, від народного депутата Сольвара закупили та передали матеріали для санвузла, стелі та стін хореографічної зали, нові LED-лампи. Крім цього, було виділено та оплачено роботу бригади майстрів, які облаштували стіни і підлогу. Старі пошарпані стіни тепер виглядають гарно й естетично, на вікнах висять нові штори, у вбиральні - чистий санвузол, а також сушарка для рук. Тепер діти мають можливість з радістю займатися в сучасних і комфортних умовах.

«Кожен із нас розуміє, як непросто у теперішній важкий час віднайти та викроїти із бюджету міста кошти на ремонт закладів культури, освіти, доріг, вулиць….. І дуже радісно від того, що є людина, яка не залишається байдужою до проблем людей і колективів, які з ними звертаються і допомагає їх розв’язувати. Ніколи зайвими не бувають людські шана і вдячність. Керівники, учні і батьки вихованців Зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Калиновий Віночок» виражають щиру подяку народному депутату України Руслану Сольвару, - зазначила Ярослава Роде. - Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні за Вашу людяність, доброту і щедрість. Вас можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне - не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. Нехай і надалі людська вдячність додає наснаги і сили у Вашій відповідальній та нелегкій праці!»

«Батьки і наші діти дуже вдячні! Молодці. Взагалі, приємно відвідувати наш Будинок культури», - подякувала Таїсія Котенко.

«Я приємно вражена змінам, які проходять в «Калиновому віночку». Адже театр розпочинається з вішалки, так і народження нових талантів починається з роздягалки. Дітки товаришують, діляться секретами, вітають один одного з днем народження. Я хочу виразити подяку всім, хто приклав свої зусилля для розвитку колетиву а саме: Руслану Сольвару, а особливо керівникам Наталії Смовж та Віті Яблонскій-Попсуйшапці. Здоровя Вам та творчої наснаги», - висловила подяку Ольга Менчура.

Интересное