Четверг, 08 Февраль 2018 09:33

Руслан Сольвар вступився за борців із розкраданням Избранное

Руслан Сольвар вступився за борців із розкраданням

Руслан Сольвар нарікає на неналежне реагування на звернення громадян якість розслідування співробітниками Вишгородського РВ ГУНП України в Київській області.
Нардеп звертає увагу правоохоронців на повторне звернення до нього стосовно садівницьких товариств «Ясногородка-1» Вишгородського району із скаргою на бездіяльність та неналежне, на погляд заявниці, реагування на звернення, з якими вона звернулася до Вишгородського РВ ГУНП України в Київській області та неякісного розслідування справи.
Заявниця стверджує, що у зв’язку з тим, що нею була проведена певна робота по виявленню фінансових зловживань з боку колишнього керівництва вищезгаданого масиву, в її адресу деякі члени масиву стали робити погрози фізичної розправи та здійснили напад на її родину, намагалися зламати огорожу та ворота будинку. З цього приводу вона була змушена викликати оперативну групу поліції та надіслати заяву до начальника Вишгородського РВ небезпідставно вважає, що до розгляду її заяви поставився дільничний інспектор, старший лейтенант безвідповідально та формально, тому що мав можливості зустрітися із правопорушником. У відповіді на заяву опонент зазначив, шо не погрожував їй фізичною розправою, у зв’язку його відсутності за адресою до якої він не мас ніякого відношення.
Заявниця звертає також увагу на факти зволікання та неналежного, на її думку, проведення розслідування, яке порушено проти громадянина за дії, що мають ознаки шахрайства під час його керування зазначеним масивом садівницьких товариств. За інформацією заявниці, протягом тривалого часу ніяких слідчих дій, які б включали опитування потерпілих членів товариства, перевірку відповідних фінансових документів не проводилось.
У Міністерстві внутрішніх справ розглянуто Ваш депутатський запит, щодо неналежного здійснення працівниками колишнього Вишгородського райвідділу розслідування, а також з інших питань. Поліціянти повідомили про те, що колишнім Вишгородським райвідділом розпочато розслідування за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) КК України.
У подальшому органами прокуратури вказане кримінальне провадження передано за підслідністю до Вишгородського відділу.
Слідчим на виконання доручення вивчено матеріали розслідування в зазначеному вище кримінальному провадженні та виявлено ряд порушень кримінального процесуального законодавства, пов'язаних з недотриманням розумних строків при проведенні слідчих (розшукових) дій та прийнятті процесуальних рішень. У зв'язку з цим відповідні матеріали надіслано на розгляд атестаційної комісії для врахування при проведенні переатестації працівника Вишгородського відділу поліції, яким допущено вказані порушення.
Керівництвом поліції зобов'язано вжити вичерпних заходів для всебічного, повного й неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, забезпечити належний відомчий контроль за ходом досудового розслідування та прийняттям обґрунтованого процесуального рішення в розумні строки.
На цей час досудове розслідування в кримінальному провадженні триває.
Крім того, установлено, що до Вишгородського райвідділу 15.09.2015 та 20.09.2015 надходили заяви про погрози їй фізичною розправою та пошкодити майно. Під час розгляду цих заяв ознак злочину не виявлено, підстав для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань не встановлено, матеріали розгляду відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян» списано до справи.

Интересное