Вторник, 13 Февраль 2018 13:36

Руслан Сольвар домігся безкоштовного лікування катаракти для фастівчан

Руслан Сольвар домігся безкоштовного лікування катаракти для фастівчан

Руслан Сольвар звернувся до Мінхорони здоров’я із проханням надати медичну допомогу мешканцям Фастова, хворим на катаракту очей. Як зазначає Руслан Сольвар, до нього під час особистого прийому звернулись виборці із проханням посприяти у проведенні хірургічного лікування катаракти очей за державні кошти.
Зважаючи на те, що всі заявники є громадянами похилого віку та відносяться до соціально незахищених і малозабезпечених верств населення, а також на підставі Закону України «Про статус народного депутата України» Руслан Сольвар вимагав у профільного міністерства в межах реалізації програми боротьби зі сліпотою «Право на зір - 2020», проголошеної Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), знайти можливості для надання необхідної медичної допомоги вище переліченим громадянам хворим на катаракту очей.
За інформацією Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації (лист № 1-06-344 від 04.02.2016), у 2015 році для проведення хірургічного лікування жителів Київської області, які хворіють на катаракту очей, Київською обласної програмою «Здоров'я» було передбачено придбання витратних матеріалів (штучні кришталики) на суму 765 тис. гривень.
Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» була оголошена процедура закупівлі витратних матеріалів. Однак закупівля не відбулась через неналежне оформлення пропозицій.
У поточному році Департаментом охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації розроблено проект Київської обласної програми «Здоров'я» на 2016 рік, якою передбачено придбання необхідних витратних матеріалів для проведення хірургічного лікування хворих на катаракту очей на суму 825 тис. гривень.
Представники відомства зазначили, що після проведення всіх закупівельних процедур для витратних матеріалів зазначеним у запиту Руслана Сольвара громадянам буде надана вся необхідна медична допомога в умовах офтальмологічного відділення комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня».
Заявників окремо було поінформовано.
Таким чином, Руслан Сольвар домігся справедливості та зумів змусити чиновників від медицини зробити всі необхідні операції для людей!

Интересное