Вторник, 13 Февраль 2018 13:58

Но Рыбка, не такая уж Рыбка

Не могла я пройти мимо Рыбки, написала ей, пригласила на интервью, но Рыбка, не такая уж Рыбка, на "живую связь" выходить отказалась, но пообещала записать видео ответы. 
Как думаете все -таки с кем секс лучше : с Дерипаска или Приходько? 
И вообще ответит ли на мои вопросы?

Фото Ярославы Кобы.

Фото Ярославы Кобы.

Я вкрай негативно ставлюся до наших керівників і вважаю, що заслуги порошенків-луценків перед українцями давним-давно перевершили заслуги Чаушеску перед румунами. Але, тим не менше, я вважаю, що будь-які спроби їх усунути від влади в неконституційний спосіб є вкрай шкідливими для нації. Ми ще не готові обрати кращих, ми залишаємося вкрай інфантильними, завдяки чому до влади прийдуть ще цинічніші покидьки. 
Свого часу соратники Ющенка для підняття його рейтингу і посилення ненависті до Ягуковича організували вкрай жорстоке побиття людей біля ЦВК. Це дійство так і залишилося непокараним, що вселило надію в лідерів Майдану, що рвалися до влади, на безкарність розстрілів як Небесної сотні, так і правоохоронців. Однозначно, що й цей злочин залишиться безкарним. 
Можна не сумніватися, що наступна команда до влади прориватиметься через тисячі трупів, а після її приходу порошенки-луценки здаватимуться нам ангелами во плоті. 
Станьмо кращими, організуймося, щоб на чергових виборах спробувати змінити ситуацію. Хороша влада буває лише в хороших націй.

Интересное