Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
Понедельник, 25 Июнь 2018 08:24

В області є 385 кілометрів бездоріжжя, на ремонт якого потрібно 1,2 млрд грн


Про це йшлося на нараді щодо ремонту доріг в Івано-Франківської області за участю голів ОДА та обласної ради 11 червня.

На початку зібрання голова ОДА Олег Гончарук проаналізував хід ремонтних робіт на Прикарпатті.

“Кожен громадянин області має право на висвітлення своєї позиції. Інше питання – в якому форматі. Мені приємно, що вдавалося і вдається знаходити консолідовану позицію з гострих питань. Івано-Франківська область є лідером щодо обсягу фінансування на ремонт доріг в Україні. Це є консолідована позиція усіх гілок влади на місці та президента, прем’єра. За три роки освоїли понад 3,3 млрд гривень. Розуміємо, що на місцевому рівні проблем не поменшало, деякі з них у не проїзному стані…2018 рік став відправною точкою, коли ОДА має можливість власним ресурсом, з обласного бюджету, вести господарську діяльність щодо утримання і ремонту доріг, зараз є ситуація, коли люди кажуть “добре, зробили магістральні дороги, а що далі?”- сказав Гончарук.

Наразі на ремонт і утримання доріг Прикарпаття є 279 мільйонів гривень. Ці кошти мають бути скеровані і на обслуговування шляхів у зимовий період.

“Одні думають, що це великі суми, але в порівнянні з 2010 роком, які тоді були гроші на утримання доріг – сума майже та ж. Але на скільки погіршилися дороги? Маємо мости в Делятині, Болехові, Тисмениці, вони фактично не проїзні”, – сказав голова ОДА.

Гончарук нагадав, що на початку року були наради за участю усіх представників районів і міст обласного підпорядування. Спільно визначили, що на Прикарпатті 385 км повного бездоріжжя на 1 млрд 216 мільйонів.

“Всі чекають, що їх мають поремонтувати саме в 2018 році. Але ми спільно з обласною владою вирішили, що впродовж трьох років ми поремонтуємо ці дороги”, – каже Гончарук, інформує “Галка”.

Вирішили, що 78 млн залишили на утримання доріг у зимовий період. 40 мільйонів гривень віддадуть боргів за вже виконані роботи у попередньому році. В підсумку залишаються 160 мільйонів. 80 мільйонів залишають на поточний ремонт. 80 на дрібний поточний ремонт.

“До певного моменту все було добре. Але тепер бачимо непорозуміння. Це Делятинський напрямок. Ще є три чи чотири попередження про страйки в інший регіонах. Можливо, ми неправильне рішення прийняли, коли запланували розприділити ці 279 мільйонів…Коли я в заяві говорив про політичну кампанію і старт виборів, я не мав на увазі якись напрямок. Я мав на увазі в загальному масштабі, про старт президентської кампанії та виборів у парламент. Мені не приємно те, що сьогодні в області, коли нема голови ОДА, приїжджає перша заступниця, не хочуть з нею говорити. Я відношуся з повагою до кожної людини. Але зрозумійте одне – мені ніхто не скаже, що я колись когось не прийняв”, – зазначив Гончарук.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/v-oblasti-ye-385-kilometriv-bezdorizhzhya-na-remont-yakogo-potribno-1-2-mlrd-grn/”

Интересное